Hidrolik Platformlar İş Güvenliği..Güvenliğiniz İçin Platform Bakımlarına Önem Veriniz

Güvenliğiniz İçin Platform Bakımlarına Önem Veriniz

Can ve mal emniyetiniz için sürekli kontrol altında bulundurmanız gereken hidrolik platformlarda 1475 sayılı iş yasasına göre 223 ve 227 maddelere göre 3 ayda bir periyodik test ve deneylerinin yapılarak olası veya mevcud arızaların giderilmesi gerekmektedir.

Şirketimiz Makinaların test ve kontrollerini işçi sağlığı ve iş güvenliği tüzüğünün öngördüğü periyodik testleri en iyi şekilde, tekniğinin gerektirdiği yöntemlerle yapmaktadır.

İşletme dışında farklı bir gözlemci de olabilecek şirketimiz kendi uzmanlık konusu olan hidrolik platformunuzdaki arızaları iş kazasına dönüşmeden uyarabilecek imkanlarıda sizlere sunacaktır.

Diğer işletmelerde yaşanmış iş kazalarını, yaşanan tehlikleri; getirilen yenilikleri, çözümleri ve değişimleri gözleyebilen deneyimli izlenimci  işletmelerin ilgili bölümlerinde çalışan personele yönelik eğitim amaçlı programları da önerebilen çalışmaları arşivleyen, zamanı geldiğinde işletmeleri uyaran çağdaş gelişmeleri merkezi olarakaktarabilen etkin ve yaygın örgütselliğiyle işletmelerinizdeki hidrolik makinaların periyodik kontrolleri uzman bir firmaya yaptırmak sizin için gözardı edilmeyecek bir güvencedir.

İş makinamızın garanti kapsamının senelerce devam etmesi için firmamızı kullandığınızda makinanız sürekli en büyük yardımcınız olmaya devam edecektir.Yılda bir defa yaptığımız sözleşmeler maddi olarak kurumunuza yük getirmeyecek ücretlere sahiptir.

Tags: , , ,